Halenkovský TFA Parkur 2023

Další ročník Halenkovského TFA Parkuru, máme za sebou a za pořadatelský tým si troufáme říct, že byl opět úspěšný. To, z čeho jsme celý týden měli strach se nakonec naštěstí nevyplnilo a během závodu z nebe nespadla jediná kapka deště 🌦, takže si celý den mohli v suchu užít jak soutěžící a jejich doprovod, tak i děti, pro které byl připraven skákací hrad a „zmenšenina“ TFA závodů.
 
Chtěli bychom poděkovat VŠEM, kteří se jakkoliv zapojili do zdárného průběhu, rozhodčím, kuchařům, pomocníkům, dokumentaristům, holkám, které perfektně a samostatně zvládly dětské TFA, štědrým sponzorům, soutěžícím a v neposlední řadě i těm, kteří přišli fandit nebo se jen podívat a podpořit nás. Nelze vyjmenovat úplně všechny, protože Vás bylo strašně moc a my si toho velice vážíme.
 
📸Fotograf a reportér Radek Dolanský ani letos nezklamal a zachytil celodenní dění na závodních tratích, které krom fotografií zde: https://www.rajce.idnes.cz/hokuspokusfoto/album/halenkovsky-tfa-parkur-2023 okomentoval i v článku tady https://www.regionvalassko.cz/sports/halenkovsky-tfa-parkur-opet-soucast-zlinske-ligy/ a nezapomněl se i samostatně pověnovat těm mladším tu: https://www.regionvalassko.cz/sports/detska-tfa-v-halenkove-byla-pro-vsechny-deti/
 
Takže ještě jednou DĚKUJEME a věříme, že i za dva roky se na Halenkovském TFA Parkuru zase potkáme. Příští rok se totiž budeme naplno věnovat oslavám 1️⃣0️⃣0️⃣let našeho sboru.
 
Tony a JaM